Про готель - Comfort House Буковель - Офіційний сайт готелю

Готель Comfort House Буковель - це новий готель на висоті 920 м, розташований на території курорту Буковель. Привітний персонал завжди готовий поділитися корисною інформацією щодо всіх послуг готелю та курорту. Канатна дорога Буковель 1 знаходиться всього в 600 метрах від готелю. У кроковій доступності знаходиться вся інфраструктура курорту: пункт першої медичної допомоги, банкомати, аптека, кафе, ресторани, магазини, дитячий клуб та майданчики, салон краси та багато іншого. Номерний фонд готелю – це 9 номерів різних категорій: від компактного двомісного номера до просторих сімейних номерів з однією та двома спальнями та вітальнею. З номерів відкриваються чудові краєвиди на Гори Буковель. Широкий асортимент страв та ввічливий персонал Comfort House дозволять Вам поринути в атмосферу справжнього домашнього затишку, а різноманітність ароматних напоїв та десертів допоможе розслабитися після насиченого дня або підбадьоритися перед початком нового.

Умови проживання

Готель Comfort House Буковель - Офіційний сайт готелю
1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Comfort House Буковель - Офіційний сайт готелю
Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Comfort House Буковель - Офіційний сайт готелю
Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.